تبلیغات
وبلاگ بزرگ پرسپولیس - ارزشمندترین بازیکنان لیگ

محبوب هر چی دله پرسپولیس زلزله

ارزشمندترین بازیکنان لیگ
پنجشنبه 5 شهریور 1394
مهدی طارمی با چهار امتیاز، بهترین میانگین گلزنیپدیده فصل قبل سرخ پوشان که از بازی اول این تیم در ابتدای فصل محروم بود، در چهار بازی این تیم توانست چهار بار دروازه حریفان را باز کند. نکته جالب در مورد طارمی اینکه، وی دو بار نیز توانست برای تیمش پنالتی بگیرد اما خودش هیچ از آنها را نزد و جالب تر اینکه هیچ کدام از آن دو پنالتی نیز گل نشدند، شاید اگر خود طارمی آن پنالتی ها را به سمت دروازه حریفان شلیک می کرد و تبدیل گل شان می کرد وی اکنون به تنهایی در صدر این جدول تکیه می کرد، هرچند که آمار چهار گل و کسب دو پنالتی نیز عملکرد فوق العاده ای در چهار بازی محسوب می شود.

مهرداد محمدی با چهار امتیاز، شاید کمی بی دقتیمهاجم جوان راه آهنی ها که این فصل فراتر از حد تصور ظاهر شده است تاکنون توانسته چهار گل برای این تیم به ثمر برساند. مهرداد که در هر پنج بازی تیمش به طور کامل در زمین حضور داشت شاید با کمی دقت می توانست اکنون تنها بازیکن پنج گله لیگ باشد چرا که در آخرین بازی لوکوموتیو رانان، یک پنالتی نصیب این تیم شد و آن ضربه که توسط این بازیکن نواخته شد توسط دروازه بان حریف مهار شد تا محمدی این هفته نتواند برای تیمش کاری را از پیش ببرد و کماکان به همراه شرکایش در صدر ارزشمندترین بازیکنان لیگ حضور داشته باشد.


احسان حاج صفی با چهار امتیاز، خداحافظی در اوج


مدافع – هافبک سپاهانی ها را این روزها می توان در اوج پختگی دید، وی که در پنج بازی ابتدایی لیگ پانزدهم در راستای بازی خوبی که فصل قبل برای این تیم انجام می داد، همه کار برای اصفهانی ها کرد با دو گل زیبایی که در بازی برابر سایپا به ثمر رساند جمع امتیازات خود را (با 3 گل و 1 پاس گل) به عدد چهار رساند تا به حق خود را به صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ برساند. البته نکته جالب در مورد این بازیکن اینکه وی قرار است از جمع سپاهانی ها جدا شود و به بوندس لیگا برود و بازی تیمش برابر سایپا به نوعی بازی خداحافظی او از جمع اصفهانی ها محسوب می شد.

روح اله سیف اللهی با چهار امتیاز، از خشت ترین تا موثرترینبازیکن پرخطا و پرکارت فصل پیش استقلال خوزستان، امسال و تا اینجای لیگ نشان داده تغییر رویه داده است و نام خود را در این تیم نه عنوان پرکارت ترین که به عنوان موثرترین بازیکن این تیم مطرح کرده است، سیف الهی که این امتیاز را به دلیل یک گل و سه پاس گلی که از خود برجا گذاشته است به دست آورده است در بازی آخر این تیم برابر تراکتورسازی نتوانست کاری از پیش ببرد تا کماکان با بقیه بازیکنان موجود در رده نخست باشد.

علی علیپور با چهار امتیاز، کم ترین زمان و بیشترین تاثیرمهاجم جوان سرخ پوشان که تا هفته پنجم لیگ و از 450 دقیقه کامل بازی ها تنها در 244 دقیقه برای تیمش به میدان رفته است با سه پاس گل و یک گل توانسته این امتیاز را کسب کند و در این جایگاه قرار بگیرد، از نکات جالب در علیپور تاثیرگذاری بالای او در بازی تیمش بوده است که در اغلب اوقاتی که به میدان آمده با یک پاس گل و یا گل آن را به خوبی نشان داده است.


[ پنجشنبه 5 شهریور 1394 - 11:04 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : پنجشنبه 5 شهریور 1394 - 11:07 ق.ظ]
[ پیام ()|| Ali Dalvand ] [] [+]